Praca:

Zatrudnię osobę do prowadzenia rozliczeń finansowych.

Warunek konieczny: doświadczeniem do pracy w biurze rachunkowym.

Oferty proszę składać na Emaila.

Kontakt: Katarzyna

Tel. (+48) 883 542 480

Email: kupnosprzedaznieruchomosci@wp.pl

FB: Kupno Sprzedaż Nieruchomości

WWW: kupnosprzedaznieruchomosci.prv.pl

Nawiążę współpracę z prawnikiem.

Zakres obowiązków: obsługa prawna biura nieruchomości, konsultacje prawnicze, pomoc w negocjowaniu

warunków umowy.

Na specjalne życzenie Klienta bezpośrednie uczestnictwo w podpisaniu umowy.

Warunek konieczny: doświadczeniem do pracy w nieruchomościach.

Zatrudnię informatyka.

Warunek konieczny: doświadczenie do pracy w projektowaniu i zarządzaniu stronami www, doświadczenie

w projektowaniu ulotek i plakatów, doświadczenie w tworzeniu i utrzymaniu bazy danych klientów

i zarzadzaniu nimi, doświadczenie w monitoringu urzadzeń zewnętrznych i wewnętrznych, biegła obsługa

urządzeń tele-komputerowych.

Mile widziane doświadczenie do pracy w nieruchomościach.

OGŁOSZENIE:

Poszukuję do wynajęcia koniecznie w dobrej okolicy lokal mieszkalny z możliwością prowadzenia działalności

gospodarczej.

Warunek konieczny: parter lub 1 piętro (niekoniecznie).

Lokalizacja: Centrum miasta lub na osiedlu Południe.

Wskazana okolica: ul. Wronia, ul. Chmielna, ul. Św. Antoniego, ul. Słowackiego.

Cena: Promocyjna

tel. Kom: (+48)883 542 480

Oficjalna strona: kupnosprzedaznieruchomosci.prv.pl/kontakt